12. Háború utáni és kortárs művek aukciója - I. rész
Méhes László szürnaturalizmus kortárs aukció
14

Méhes László (1944-2022)

Föld-víz-levegő, 1985

Olaj, MDF, 61 x 76 cm
Jelezve balra lent: Méhes
Jelezve jobbra lent: 1985
Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft
Becsérték: 7 000 000 - 10 000 000 Ft

KIÁLLÍTVA:
¦ A kép képe. Virág Judit Galéria, Budapest, 2010. szeptember 10−30. (katalógus nélkül)

42

Méhes László (1944-2022)

Tükör akció, 1968

Kikiáltási ár: 260 000 Ft