65. aukció (2020. december)
Reigl Judit (1923-2020) Folyamat, 1974
23

Reigl Judit (1923-2020)

Folyamat, 1974

Olaj, vászon, 90,5x125 cm
Kikiáltási ár: 10 000 000 Ft
Becsérték: 20 000 000 - 26 000 000 Ft

34

Reigl Judit (1923-2020)

Jelenlét, 1958

Kikiáltási ár: 460 000 Ft