67. Aukció
Kádár Béla (1877-1956) Forgalomirányító New Yorkban, 1929
62

Kádár Béla (1877-1956)

Forgalomirányító New Yorkban, 1929

Akvarell, papírlemez, 23 x 30,5 cm
Jelezve jobbra lent: BK
Kikiáltási ár: 8 000 000 Ft
Becsérték: 16 000 000 - 20 000 000 Ft

¦ korábban Deák István gyűjteményében

¦ Paintings and drawings by Bela Kadar. The Fine Art Gallery of San Diego,

San Diego, 1962. január 4-28., 1962. katalógus: 67 (Traffic cop)

¦ Kelen Anna: Rejtélyes akvarellek és más Kádár Béla-művek Amerikában.

Artmagazin, 2021/3. szám, 48. oldal

38

Kádár Béla (1877-1956)

Női portré

Kikiáltási ár: 600 000 Ft
43

Kádár Béla (1877-1956)

Akt városi háttérrel

Kikiáltási ár: 650 000 Ft
92

Kádár Béla (1877-1956)

Absztrakt kompozíció

Kikiáltási ár: 480 000 Ft
162

Kádár Béla (1877-1956)

Hölgy piros gyöngysorral

Kikiáltási ár: 9 500 000 Ft