11. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Fajó János (1937-2018) Forgó III., 1987
3

Fajó János (1937-2018)

Forgó III., 1987

Olaj, vászon, 150,5 x 149,5 cm
Jelezve hátoldalon: Fajó J. Forgó III. 150x150 cm 1987 o.v. Émsz: 571
Jelezve vakrámán: Fajó '87
Kikiáltási ár: 5 500 000 Ft
Becsérték: 10 000 000 - 18 000 000 Ft

9

Fajó János (1937-2018)

Piskóták III., 1975

Kikiáltási ár: 300 000 Ft