9. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Mengyán András (1945) Formák logikája III/3., 1973
98

Mengyán András (1945)

Formák logikája III/3., 1973

Akril, vászon, 150 x 150 cm
Jelezve hátoldalon: Mengyán András Dátum: 1973
Kikiáltási ár: 5 500 000 Ft
Becsérték: 12 000 000 - 18 000 000 Ft