61. aukció
Konok Tamás (1930-2020) Formes Sculpture I., 1971
76

Konok Tamás (1930-2020)

Formes Sculpture I., 1971

Akril, vászon, 24x19 cm
Jelezve jobbra lent: Konok 71 Hátoldalon: Konok 71/62
Kikiáltási ár: 450 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 1 000 000 Ft

Oeuvre-jegyzék: 1971/62.

¦ In.: https://konok.hu/catalog/konok/