18. aukció
Batthyány Gyula (1887-1959) Forradalom (1789), 1929 körül
225

Batthyány Gyula (1887-1959)

Forradalom (1789), 1929 körül

Olaj, vászon, 75,5x60,5 cm
Jelezve balra lent: Batthyány
Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft