58. aukció
Molnár József (1821-1899) Forrás, 1876
191

Molnár József (1821-1899)

Forrás, 1876

Olaj, vászon, 146,5x117,5 cm
Jelezve jobbra lent: Molnár J. 1876
Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft
Becsérték: 7 000 000 - 10 000 000 Ft

203

Molnár József (1821-1899)

Tátrai folyó

Kikiáltási ár: 420 000 Ft