Időzített online grafikai aukció
Kondor Béla
45

Kondor Béla (1931-1972)

Főtefejtés a XIX. században

Rézkarc, papír, 29 x 35 cm
Jelezve jobbra lent: Kondor
Jelezve balra lent: Főtefejtés a XIX. században
Kikiáltási ár: 240 000 Ft
Becsérték: 300 000 - 500 000 Ft

91

Kondor Béla (1931-1972)

Repülés

Kikiáltási ár: 240 000 Ft
92

Kondor Béla (1931-1972)

Falusi mulatság

Kikiáltási ár: 240 000 Ft
93

Kondor Béla (1931-1972)

Ikarosz és Daidalosz

Kikiáltási ár: 240 000 Ft