Demény Miklós kiállítása
Demény Miklós 1939-2010 Fotóműterem, 1980
14

Demény Miklós (1939-2010)

Fotóműterem, 1980

Olaj, vászon, 79,5x90 cm
Jelezve balra fent: Demény M 980