68. Aukció
Anna Margit (1913-1991) Francia táncosnő
41

Anna Margit (1913-1991)

Francia táncosnő

Olaj, vászon, 41,5 x 32 cm
Jelezve balra lent: Anna Margit
Hátoldalon felirat: Anna Margit Francia táncosnő
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft