18. aukció
Vaszary János életkép tájkép pihenés
107

Fűben, 1930-as évek második fele

Olaj, vászon, 93x67 cm
Jelezve balra lent: Vaszary J.
Kikiáltási ár: 12 000 000 Ft

14

Kelet-Nyugat

Kikiáltási ár: 60 000 Ft
197

Monte Carlo, 1905

Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
232

Miramare, 1927

Kikiáltási ár: 10 000 000 Ft