2. aukció
Patkó Károly női akt
124

Patkó Károly (1895-1941)

Fürdés után, 1924

Olaj, vászon, 68,5x56 cm
Jelezve balra lent: Patkó 1924
Kikiáltási ár: 1 100 000 Ft

139

Patkó Károly (1895-1941)

Fekvő akt, 1921

Kikiáltási ár: 550 000 Ft