5. aukció
Farkasházy Miklós (1895-1964) Fürdés után
83

Farkasházy Miklós (1895-1964)

Fürdés után

Olaj, vászon, 92x73 cm
Jelezve balra lent: Farkasházy
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft

171

Farkasházy Miklós (1895-1964)

Kikötői jelenet

Kikiáltási ár: 260 000 Ft