49. aukció
Molnár József (1821-1899) Fürdő után (Pompeji fürdőben), 1880 körül
85

Molnár József (1821-1899)

Fürdő után (Pompeji fürdőben), 1880 körül

Olaj, vászon, 190 x 122,5 cm
Jelezve jobbra lent: Molnár J.
Kikiáltási ár: 10 000 000 Ft
Becsérték: 20 000 000 - 26 000 000 Ft

OEUVRE-JEGYZÉK: 289. 85 •In.: Turcsányi Erzsébet: Molnár József (1821-1899). A budapesti Kir. Magyar Pázmány Péter Tudományegyetem Művészettörténeti- és Keresztényrégészeti Intézete, Budapest, 1938. AUKCIONÁLVA: •Az Ernst

21

Molnár József (1821-1899)

Tevehajcsárok

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft