23. aukció
Kádár Béla (1877-1956) Fürdőzés után, 1915 körül
99

Kádár Béla (1877-1956)

Fürdőzés után, 1915 körül

Olaj, vászon, 60x80 cm
Jelezve jobbra lent: Kádár Béla
Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft

Aukcionálva: BÁV 80. aukció, 118. tétel

Kiállítva: Kádár Béla festõművész kiállítása, Mű-Terem Galéria, Budapest, 2002. június 7. – július 13.

Reprodukálva: Gergely Mariann: Melankolikus utazás, Kádár Béla (1877–1956) Mű-Terem Galéria, Budapest, 2002. katalógus: 115.

9

Kádár Béla (1877-1956)

Kompozíció

Kikiáltási ár: 200 000 Ft
10

Kádár Béla (1877-1956)

Lovas

Kikiáltási ár: 280 000 Ft
85

Kádár Béla (1877-1956)

Barátnők

Kikiáltási ár: 2 500 000 Ft
210

Kádár Béla (1877-1956)

Akt kutyával

Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft
215

Kádár Béla (1877-1956)

Betegágynál

Kikiáltási ár: 380 000 Ft
216

Kádár Béla (1877-1956)

Futurista város

Kikiáltási ár: 800 000 Ft
217

Kádár Béla (1877-1956)

Akt kék lepellel

Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft