17. aukció
Patkó Károly aktok, Árkádia festészet
180

Patkó Károly (1895-1941)

Fürdőzők, 1922

Olaj, vászon, 100x76 cm
Jelezve jobbra fent: Patkó 1922
Kikiáltási ár: 12 000 000 Ft

Feltehetően kiállítva: XXX. csoportkiállítás. Aba-Novák Vilmos, Feszty Masa és Patkó Károly festőművészek és a XIX. század mestereinek kézirajzai. Ernst Múzeum, Budapest, 1924. október, katalógus: 58.