53. aukció
Aba-Novák Vilmos árkádia festészet
186

Aba-Novák Vilmos (1894-1941)

Fürdőzők, 1923

Olaj, vászon, 75,5x121 cm
Jelezve jobbra lent: Aba-Novák 23
Kikiáltási ár: 10 000 000 Ft
Becsérték: 15 000 000 - 25 000 000 Ft

24

Aba-Novák Vilmos (1894-1941)

Falusi jelenet

Kikiáltási ár: 1 700 000 Ft
49

Aba-Novák Vilmos (1894-1941)

Felsőbányai táj, 1925

Kikiáltási ár: 8 000 000 Ft