21. aukció
Kádár Béla (1877-1956) Fürdőzők a hídnál, 1921 körül
206

Kádár Béla (1877-1956)

Fürdőzők a hídnál, 1921 körül

Olaj, papírlemez, 67,5x99,5 cm
Jelezve jobbra lent: Kádár Béla
Kikiáltási ár: 7 500 000 Ft

Proveniencia: A jelenlegi tulajdonos családja Marcsa Alajos fotóművész és Marcsa István szobrász esztergomi műtermében vásárolta a festményt az 1920-as években.

169

Kádár Béla (1877-1956)

Táj figurákkal

Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft
220

Kádár Béla (1877-1956)

Mandolinozó nő

Kikiáltási ár: 950 000 Ft
232

Kádár Béla (1877-1956)

Somogymeggyesi utca

Kikiáltási ár: 480 000 Ft