18. aukció
Patkó Károly Zazar-part Nagybánya, Árkádia festészet
78

Patkó Károly (1895-1941)

Fürdőzők a Zazar-parton, 1925

Olaj, vászon, 74,5x74,5 cm
Jelezve jobbra lent: Patkó 25
Kikiáltási ár: 8 500 000 Ft

Reprodukálva: Árkádia tájain. Szőnyi István és köre 1918-1928. Magyar Nemzeti Galéria, 2001., katalógus: 31. oldal, 9. kép

24

Patkó Károly (1895-1941)

Hátakt, 1920

Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft
56

Patkó Károly (1895-1941)

Három grácia, 1923

Kikiáltási ár: 400 000 Ft
146

Patkó Károly (1895-1941)

Szépítkezés, 1930

Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft
170

Patkó Károly (1895-1941)

Hátakt

Kikiáltási ár: 3 500 000 Ft