5. aukció
Ruttkay György (1898-1975) Fűrészelő
32

Ruttkay György (1898-1975)

Fűrészelő

Olaj, vászon, kartonon, 33,5x29 cm
Jelezve jobbra lent: RG.
Kikiáltási ár: 400 000 Ft

33

Ruttkay György (1898-1975)

Szappanbuborékok

Kikiáltási ár: 400 000 Ft