Víz, napfény, nyár – Tengertől a Balatonig
 Gadányi Jenő: Vízparton
13

Gadányi Jenő (1896-1960)

Vízparton

Olaj, papír, 35,5 x 42,5 cm
Jelezve balra lent: Gadányi Jenő