54. aukció
Markó Károly, Id. 1793-1860 Ganümédész elrablása, 1859
68

Markó Károly, Id. 1793-1860

Ganümédész elrablása, 1859

Olaj, papírlemez, 33x40,5 cm
Jelezve jobbra lent: C. Markó S.p. Ap. Flor. 1859
Kikiáltási ár: 5 500 000 Ft
Becsérték: 10 000 000 - 14 000 000 Ft