7. aukció
Markó Károly, Id. 1793-1860 Ganymedes elragadása, 1860
106

Markó Károly, Id. 1793-1860

Ganymedes elragadása, 1860

Olaj, vászon, 23,5x31 cm
Jelezve középen lent: C. Markó S.p.Ap. 1860
Kikiáltási ár: 3 800 000 Ft