68. Aukció
Bortnyik Sándor (1893-1976) Geometrikus kompozíció, 1925
106

Bortnyik Sándor (1893-1976)

Geometrikus kompozíció, 1925

Olaj, papírlemez, 46 x 65,5 cm
Jelezve balra lent: Bortnyik 925
Kikiáltási ár: 75 000 000 Ft
Becsérték: 130 000 000 - 170 000 000 Ft