12. Háború utáni és kortárs művek aukciója - I. rész
Csernus Tibor kollázs kortárs aukció
23

Csernus Tibor (1927-2007)

Gépjavítás (Gyerekkori önarckép), 2007

Olaj, kollázs, vászon, 50 x 61 cm
Hátoldalon autográf felirat: INV/0060/09/09/2007 TIBOR CSERNUS
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft

ÉLETMŰJEGYZÉK-SZÁM:
¦ INV/0060/09/09/2007