41. aukció
A. Tóth Sándor (1904-1980) Gesztenyeárus
98

A. Tóth Sándor (1904-1980)

Gesztenyeárus

Szén, akvarell, ceruza, papír, 42x30 cm
Jelezve jobbra lent: A. Tóth Sándor
Kikiáltási ár: 180 000 Ft
Becsérték: 300 000 - 500 000 Ft