11. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Wahorn András (1953-) Girl with violeen, 1988
14

Wahorn András (1953-)

Girl with violeen, 1988

Olaj, vászon, 119,5 x 131 cm
Jelezve jobbra lent: WA '88
Jelezve fent: Girl with violeen
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 6 000 000 Ft