19. aukció
Apátfalvi Czene János (1904-1984) Gitáros akt, 1940
169

Apátfalvi Czene János (1904-1984)

Gitáros akt, 1940

Olaj, fa, 101x161 cm
Jelezve jobbra lent: Apátfalvi Czene János, 1940
Kikiáltási ár: 360 000 Ft

Kiállítva: A spirituális művészek szövetségének 7. csoportkiállítása. Nemzeti Szalon, Budapest, 1944. április 23 – máájus 7., katalógus: 49.