Gitáros akt, 1940
Olaj, fa, 101x161 cm
Jelezve jobbra lent: Apátfalvi Czene János, 1940
Kikiáltási ár: 360 000 Ft
Kiállítva: A spirituális művészek szövetségének 7. csoportkiállítása. Nemzeti Szalon, Budapest, 1944. április 23 – máájus 7., katalógus: 49.