60. aukció
Czóbel Béla (1883-1976) Gitározó lány
67

Czóbel Béla (1883-1976)

Gitározó lány

Olaj, vászon, 82x61 cm
Jelezve jobbra fent: Czóbel
Kikiáltási ár: 3 600 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 7 000 000 Ft

13

Czóbel Béla (1883-1976)

Tengerpart, 1930 körül

Kikiáltási ár: 220 000 Ft