50. Jubileumi Aukció
Czóbel Béla (1883-1976) Gordon Zsuzsa portréja, 1971
31

Czóbel Béla (1883-1976)

Gordon Zsuzsa portréja, 1971

Olaj, vászon, 92,5x65,5 cm
Jelezve jobbra fent: Czóbel 71
Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft
Becsérték: 6 000 000 - 8 000 000 Ft

Proveniencia: – kép egykor Gordon Zsuzsa és Dr. Váradi István tulajdonában Kiállítva és: reprodukálva: – Czóbel Béla (1883-1976) kiállítása. Balatonboglár, 1976. május – július; Debrecen, 1976. július – augusztus, katal

39

Czóbel Béla (1883-1976)

Virágcsendélet

Kikiáltási ár: 180 000 Ft
48

Czóbel Béla (1883-1976)

Fák (Gros Rouvre) , 1927

Kikiáltási ár: 800 000 Ft
204

Czóbel Béla (1883-1976)

Női akt

Kikiáltási ár: 800 000 Ft