Háború utáni non-figuratív és absztrakt művészet
Konok Tamás (1930-2020) Graphidion brune, 1980
36

Konok Tamás (1930-2020)

Graphidion brune, 1980

Akril, vászon, 117x89 cm
Jelezve hátoldalon: Konok 80/16.