Háború utáni non-figuratív és absztrakt művészet
Konok Tamás (1930-2020) Graphidion jaune, 1979
34

Konok Tamás (1930-2020)

Graphidion jaune, 1979

Akril, vászon, 97x130
Jelezve hátoldalon: Konok 79/28. "Sárga graphidion" 97x130 cm