61. aukció
Czóbel Béla (1883-1976) Gros Rouvre, 1926
87

Czóbel Béla (1883-1976)

Gros Rouvre, 1926

Olaj, vászon, 54x81 cm
Jelezve balra lent: Czóbel
Kikiáltási ár: 8 500 000 Ft
Becsérték: 12 000 000 - 16 000 000 Ft

¦ korábban Michel Kellerman tulajdonában (2005-ig)

Kiállítva és reprodukálva :

¦ Czóbel, egy francia magyar. Művészet Malom, Szentendre, 2014. május 30. – augusztus 31. katalógus: 76.

Reprodukálva :

¦ Frank János: Czóbel. Corvina Kiadó, Budapest, 1983. 21. kép

¦ Kratochwill Mimi: Czóbel Béla (1883-1976) élete és művészete. Magyar Képek Kft., Veszprém-Budapest, 2001. 43. kép

101

Czóbel Béla (1883-1976)

Leányfej II.

Kikiáltási ár: 1 700 000 Ft