52. aukció
Tihanyi Lajos katona portré
129

Tihanyi Lajos (1885-1938)

Gross Andor portréja (Gross András főhadnagy arcképe), 1913 körül

Olaj, vászon, 82 x 66,5 cm
Jelezve balra lent: Tihanyi L.
Kikiáltási ár: 16 000 000 Ft
Becsérték: 30 000 000 - 40 000 000 Ft

Aukcionálva:
– BÁV 24. képaukció, 300. tétel

– egykor Gross Andor tulajdonában

– Művészet a művészetben. Dél-Balatoni Kulturális Központ, Siófok, 1979. augusztus 7. – szeptember 7., kat. sz. nélkül