4. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2021 ÁPRILIS)
Nádler István (1938-) Gyász III., 1977
63

Nádler István (1938-)

Gyász III., 1977

Akril, vászon, 80 x 100 cm
Jelezve hátoldalon: Nádler István 1977.
Kikiáltási ár: 15 000 000 Ft
Becsérték: 25 000 000 - 30 000 000 Ft