66. aukció (2021 kortárs)
Nádler István (1938-) Gyász III., 1977
63

Nádler István (1938-)

Gyász III., 1977

Akril, vászon, 80 x 100 cm
Jelezve hátoldalon: Nádler István 1977.
Kikiáltási ár: 15 000 000 Ft
Becsérték: 25 000 000 - 30 000 000 Ft

2

Nádler István (1938-)

Cím nélkül

Kikiáltási ár: 750 000 Ft
29

Nádler István (1938-)

Cím nélkül, 1983

Kikiáltási ár: 900 000 Ft
45

Nádler István (1938-)

Kék kompozíció, 2013

Kikiáltási ár: 500 000 Ft