10. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2022. NOVEMBER)
Nádler István (1938-) Gyász IV., 1977
39

Nádler István (1938-)

Gyász IV., 1977

Akril, vászon, 100 x 60 cm
Jelezve hátoldalon: Nádler István Gyász 1977.
Kikiáltási ár: 15 000 000 Ft
Becsérték: 24 000 000 - 30 000 000 Ft

8

Nádler István (1938-)

Gesztus, 2001

Kikiáltási ár: 700 000 Ft
53

Nádler István (1938-)

Feketebács, 1997

Kikiáltási ár: 7 500 000 Ft
63

Nádler István (1938-)

Bretagne, 1997

Kikiáltási ár: 950 000 Ft
80

Nádler István (1938-)

No. 1., 2002

Kikiáltási ár: 3 400 000 Ft
147

Nádler István (1938-)

Cím nélkül, 2006

Kikiáltási ár: 3 400 000 Ft