67. Aukció
Ámos Imre (1907-1944) Gyerek az udvaron, 1931
32

Ámos Imre (1907-1944)

Gyerek az udvaron, 1931

Akvarell, ceruza, papír, 39 x 28,5 cm
Jelezve jobbra lent: U. Ámos Imre, 1931
Kikiáltási ár: 300 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft