22. aukció
Vastagh György (1834-1922) Gyerekcsoport, 1876
55

Vastagh György (1834-1922)

Gyerekcsoport, 1876

Olaj, vászon, 161x109,5 cm
Jelezve balra lent: Vastagh Gy 1876
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft