69. Tavaszi Aukció
Nagy István (1873-1937) Gyimesi táj, 1929 körül
38

Nagy István (1873-1937)

Gyimesi táj, 1929 körül

Pasztell, papír, 68 x 83,5 cm
Jelezve jobbra lent: Nagy István
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 5 000 000 Ft

Feltehetően kiállítva:

  • A LXIII. csoportkiállítás. Nemzeti Szalon, Budapest, 1929. április, kat. 161.

  • Baja város kiállítása. Nemzeti Szalon, Budapest, 1935. kat.sz.n

56

Nagy István (1873-1937)

Folyóparton

Kikiáltási ár: 420 000 Ft