53. aukció
Márffy Ödön (1878-1959) Gyümölcscsendélet, 1930 körül
106

Márffy Ödön (1878-1959)

Gyümölcscsendélet, 1930 körül

Olaj, papírlemez, 50x73 cm
Jelezve jobbra fent: Márffy Ödön
Kikiáltási ár: 7 000 000 Ft
Becsérték: 12 000 000 - 15 000 000 Ft

Aukcionálva:‣ BÁV 9. árverés, 81. tétel

15

Márffy Ödön (1878-1959)

Tó partján, 1948 körül

Kikiáltási ár: 4 400 000 Ft
99

Márffy Ödön (1878-1959)

Akt tájban, 1923

Kikiáltási ár: 320 000 Ft
110

Márffy Ödön (1878-1959)

Gyümölcscsendélet

Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
174

Márffy Ödön (1878-1959)

Gyümölcsszedők

Kikiáltási ár: 280 000 Ft