16. aukció
Indrikovics Iván (1820k-?) Gyümölcscsendélet
27

Indrikovics Iván (1820k-?)

Gyümölcscsendélet

Olaj, vászon, 42x53 cm
Jelezve jobbra lent: Indrikovics
Kikiáltási ár: 500 000 Ft