59. aukció
Márffy Ödön (1878-1959) Gyümölcsös csendélet, 1930-as évek második fele
58

Márffy Ödön (1878-1959)

Gyümölcsös csendélet, 1930-as évek második fele

Olaj, vászon, 81x64,5 cm
Jelezve balra fent: Márffy Ödön
Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft
Becsérték: 8 000 000 - 12 000 000 Ft

Oeuvre-jegyzék:

¦ 1.2.3.13. In.: Rockenbauer Zoltán: Márffy. Makláry Artworks, Budapest-Párizs, 2006.

¦ Rockenbauer Zoltán: Márffy. Makláry Artworks, Budapest-Párizs, 2006. 257.

198

Márffy Ödön (1878-1959)

Mezei virágok

Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft