55. aukció
Patkó Károly aktok, Árkádia festészet
71

Patkó Károly (1895-1941)

Gyümölcsszedők, 1923

Olaj, vászon, 60,5x65,5 cm
Jelezve jobbra lent: Patkó 1923
Kikiáltási ár: 7 000 000 Ft
Becsérték: 14 000 000 - 18 000 000 Ft

Proveniencia:‣ Mű-és Régiségkereskedelmi Vállalat (volt Ernst Múzeum) VI. művészeti aukció, 1947.‣ egykor Kovács Dezső gyűjteményében Kiállítva:‣ Mű-és Régiségkereskedelmi Vállalat (volt Ernst Múzeum) VI. művészeti aukciós

126

Patkó Károly (1895-1941)

Etetés, 1940

Kikiáltási ár: 3 500 000 Ft