7. aukció
Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955) Gyümölcsszedők (Gyümölcsszedés, Gesztenyeszüret)
123

Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955)

Gyümölcsszedők (Gyümölcsszedés, Gesztenyeszüret)

Olaj, vászon, 130x97 cm
Jelezve balra lent: Perlrott Csaba N.B.
Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft