17. aukció
Mattis Teutsch János (1884-1960) Hajladozó fák, 1918
207

Mattis Teutsch János (1884-1960)

Hajladozó fák, 1918

Olaj, karton, 34x46 cm
Jelezve jobbra lent: MT.
Kikiáltási ár: 7 500 000 Ft

Kiállítva: Janus Pannonius Múzeum, Pécs, 1999. június 18. – július 18.

Kiállítva és reprodukálva: Mattis Teutsch János gyűjteményes kiállítása. Szentendre, Erdész Galéria, 1999. október 8.