57. aukció
Koszta József (1861-1949) Hajnali áldás
163

Koszta József (1861-1949)

Hajnali áldás

Olaj, vászon, 101x76 cm
Jelezve jobbra lent: Koszta
Kikiáltási ár: 2 800 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 6 000 000 Ft