62. aukció
Szőnyi István (1894-1960) Hajnali táj, 1923
32

Szőnyi István (1894-1960)

Hajnali táj, 1923

Olaj, vászon, 50x55,5 cm
Jelezve balra lent: Szőnyi 1923
Kikiáltási ár: 7 500 000 Ft
Becsérték: 10 000 000 - 14 000 000 Ft

28

Szőnyi István (1894-1960)

Zebegény

Kikiáltási ár: 180 000 Ft
38

Szőnyi István (1894-1960)

Virágos kert

Kikiáltási ár: 180 000 Ft