59. aukció
Patkó Károly
14

Patkó Károly (1895-1941)

Hajóácsok, 1929

Tempera, olaj, vászon, 51x60,5 cm
Jelezve balra lent: Patkó 29.; Vakrámán: Dr. Jajczay János
Kikiáltási ár: 4 800 000 Ft
Becsérték: 8 000 000 - 10 000 000 Ft

7

Patkó Károly (1895-1941)

Önarckép, 1928

Kikiáltási ár: 300 000 Ft
94

Patkó Károly (1895-1941)

Vietri sul Mare, 1931

Kikiáltási ár: 20 000 000 Ft
101

Patkó Károly (1895-1941)

Toilette, 1930

Kikiáltási ár: 650 000 Ft
172

Patkó Károly (1895-1941)

Bubifrizurás lány, 1926

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft